Všetky dostupné položky máme skladom v predajni na Pajštúnskej ulici v Petržalke

Pelech oválny Shaggy 21

Kód: P35
Neohodnotené
Značka: 3P pelechy
od €47

Zvoľte variant

Príjemný pohodlný a okrúhly pelech pre psa, vyrobený na dotyk z príjemnej chlpatej hrejivej látky Shaggy.

Dostupné veľkosti:

60 cm

80cm

100 cm

Detailné informácie

Veľkosť: 60 cm
Skladom (2 ks) | P35
€47
Veľkosť: 80 cm
Skladom (2 ks) | 1398/80
€59
Veľkosť: 100 cm
Skladom (2 ks) | 1398/100
€71

Podrobný popis

Fluffy  pelech Shaggy

Len to najlepšie pre vášho verného priateľa! Plyšový pelech pre psov Donut vytvára pokojné, upokojujúce prostredie s mäkkou a pevnou podšívkou z umelej kožušiny. Budete prekvapení, ako pokojne a oddýchnuto sa bude váš pes správať po odpočinku v plyšovom pelechu - od krátkeho zdriemnutia až po kvalitný spánok!

Neuveriteľne pohodlné:
Tento útulný, mäkký a nadýchaný pelech pre psov je ergonomicky navrhnutý pre pohodlie vášho domáceho maznáčika! Zaoblený tvar pomáha vášmu psovi túliť sa a hrabať ako v prirodzenom prostredí a zvýšený okraj poskytuje oporu hlavy a krku, ktorú si váš rozkošný priateľ úplne zamiluje! Tento upokojujúci pelech pre psov je navrhnutý tak, aby vášmu chlpatému priateľovi poskytol plnohodnotný a pokojný spánok, ktorý si zaslúži.

Ľahké a bezpečné materiály pre domáce zvieratá:
Tento pohodlný, upokojujúci pelech pre psov je ľahký, prenosný a ľahko sa s ním cestuje. Ľahko sa skladá a skladuje ako pelech pre psa na prepravu, pričom odolná vonkajšia strana z plyšovej umelej kožušiny, mäkká výplň z PP bavlny a protišmykové, robustné plastové dno vytvárajú pelech, ktorý je rovnako funkčný ako aj pohodlný!